Dzianina dresowa – nie tylko na dziecięce ubranka!

„Dres, mam dres!”

Jeden z lepszych momentów po całym dniu pracy i powrocie do domu jest moment, w którym można przebrać się w jakieś wygodne ubrania, wracając do strefy komfortu oraz wygody. Mimo że słowo „dres” nie zawsze kojarzy się z rzeczami, lecz również z pewnym typem osoby, nie da się zaprzeczyć, że to bardzo wygodny rodzaj odzieży.

Dzianina dresówka a sportowe zmagania

Czego by nie mówić, dres to podstawowy element garderoby sportowców, co zresztą wydaje się być logiczne i uzasadnione – miękki, luźny, a do tego wytrzymały materiał, czyli dzianina dresowa, gwarantuje komfort oraz swobodę ruchów podczas wykonywania różnych ćwiczeń fizycznych.

Dres w domowych warunkach

Oczywiście dresy nie są odpowiednie do wszystkich aktywności, ale z pewnością sprawdzą się przy domowych obowiązkach, kiedy ciało domaga się o trochę wygody. Ponadto takie ciepłe spodnie to marzenie na zimowe, chłodne dni albo studenckie siedzenie po nocach nad książkami. Bez dwóch zdań dzianina dresówka, a raczej ubrania z niej zrobione, znajdzie niejednego amatora.

Dzianina dresowa z myślą o dzieciach?

Okazuje się również, że dzianina dresowa jest nie tylko świetnym materiałem na ubrania dla np. sportowców, ale także dla dzieci. Bluzki, spodenki czy nawet sukienki z tegoż materiału rozpieszczą delikatną skórę pociech, a przy odpowiedniej dawce kreatywności można stworzyć kreacje z kolorowymi wzorami, które z pewnością nadadzą wyjątkowego charakteru. Poza tym, skoro dzianina dresówka jest tak trwała, to można mieć pewność, że nie zniszczy się zbyt prędko, nawet przy trudnych do przewidzenia sytuacjach, za które odpowiedzialne są właśnie maluchy.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *